درباره ما | پوشاک زنانه KA

تولیدى پوشاک زنانه K&A در ابتدا دهه ۶٠ با هدفگذارى هاى بلند مدت واندیشمندانه تأسیس شد.

این گروه با تلاش بى وقفه در گستردگى خطوط تولیدى، در نهایت موفق به احداث کارخانه ى بافندگی در سال ١٣٧٨ شد.

بنیانگذاران K&A از همان ابتدا با هدف افزایش و تضمین کیفیت، با واردات بروز ترین ماشین آلات گرد بافت اروپایى و تایوانى و هم چنین دستگاه هاى برش و دوزندگى مدرن توانستند گام های بلندى در مسیر تولید پارچه با کیفیت بردارند.

با توجه به نیاز روز افزون صنعت پوشاک کشورمان به محصولات قواره دار و سایز بزرگ، گروه K&A این استایل را به عنوان یک سبک خاص در نظر گرفتند و خطوط تولیدی خود را به این بخش اختصاص دادند.

صاحبان این برند برای ظرافت در دوخت، برش و جزئیات ارزش زیادى قائل هستند و همواره در تلاش اند با طراحى هاى خلاقانه و عرضه محصولاتى با استانداردهاى جهانى نیاز بازار داخلى را از تولیدات خارجى برطرف نمایند. هم چنین به منظور گسترش فرهنگ استفاده از کالاى ملى همیشه سعى درحفظ کیفیت در کنار طراحى هاى مدرن و نوآورى هاى خلاقانه در تولیدات خودداشته اند و توانسته اند محصولاتى همسو با فرهنگ ایرانى و سلیقه بانوان کشورمان خلق کنند.

برند ایرانى K&A فعالیت خود را بر پایه اصل مشترى مدارى از آغاز تا کنون با موفقیت ادامه داده است. محصول متناسب با سبک زندگی و نیاز مخاطب، قیمت مناسب و تنوع در مدل در کنار ارتقاى کیفیت، بى تردید یکى از ویژگى هاى بارز این برند خوش سابقه مى باشد.
ارزش محصولات تنها به کیفیت محدود نمیشود، بلکه گروه طراحان همواره کوشیده اند تا سلیقه هاى گوناگون را در طراحى هاى خود مدنظر داشته باشند.

گروه تولیدی K&A همواره در پی استایلی شیک و زیبا با سایز بزرگ برای بانوان کشورمان بوده و موفقیت های خود را در عرصه نمایشگاه های داخلی و خارجی از جمله : نمایشگاه اختصاصی ایران ـ کویت، ایران ـ اردن و آمریکای جنوبی و… به اثبات رسانده است.

در این مسیر همواره مفتخر آنیم که از تولید تا عرضه ى تمامى محصولات با خودمان است.

“با K&A کیفیت همیشگى میشود”

بازگشت به بالا
EnglishPersian